sobota, 6 września 2014

II zlot Patrolniętych i nasze IV miejsce w klasie Extrem

Klub Patrolnieci.pl ma zaszczyt zaprosić wszystkich maniaków NISSANA PATROLA NA DRUGI ZLOT PATROLNIETYCH. Impreza tym razem odbywać się będzie zamkniętym terenie w miejscowości Kuklówka niedaleko Warszawy ( Radziejowice)

To był piękny, bardzo mocno błotnisty i wesoły rajd. Już wtedy zaliczaliśmy się do maniaków Patrola więc postanowiliśmy, że jedziemy. :) Zabraliśmy D. z żoną - ekipa najlepsza na świecie!
Prowadził MM-PN a pilotem był D. Ja za to z tą cudną Blondyneczką bawiłyśmy się świetnie cały dzień, sącząc napoje wyskokowe:D 
Parch dostał wtedy ostro w d... Padł nam alternator (za dużo przyjął tego dnia wody i błotka) i wracając nocą - na kółkach - nie działało dosłownie nic.  Zero prądu, zero świateł, zero migaczy i na prędkościomierzu też ZERO :) Jakoś się doczłapaliśmy - padnięci Patrolnięci, szczęśliwi!
Zlot przygotowany był na najwyższym poziomie! Chłopaki z Patrolniętych zadbali o wszystkie szczegóły i atrakcje. Patrolniętych wspierali: Turyści4x4.pl, Akademia4x4.pl i BXB OFF-ROAD. BRAWO dla wszystkich! Tereny piękne, wymagające. Dużo błotka i piachu. Poniżej fotorelacja: 
Walczyliśmy jak lwy! Warto było:) Zdobyliśmy 4 miejsce w klasie Extreme. To był dla nas mega wyczyn patrząc na to jak było ciężko. Nigdy nie zapomnę tej atmosfery, tej świetnej zabawy i tych ludzi! 7go września w niedzielę było ogłoszenie wyników, na które zabraliśmy też swoje panny - niestety przyjechaliśmy już osobówką - Parszek chorował po wczorajszym dniu... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz